Klasyk powraca w nowej wersji. Od dziś w sprzedaży

Klasyk powraca w nowej wersji. Od dziś w sprzedaży
Filmiki z gier Newsy PS4 XOne

Produkcja była nominowana do prestiżowej nagrody.

Cenega informuje, że gra Rogue Trooper Redux – nowa, odświeżona wersja gry akcji z perspektywy trzeciej osoby, trafiła do sprzedaży. Tytuł w angielskiej wersji językowej ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Warto dodać, że gra jest dostępna w bardzo dobrej sugerowanej cenie detalicznej na konsole – 129,99 zł.

Taktyczna strzelanka i adaptacja przełomowego komiksu Rogue Trooper powraca, odświeżona i zremasterowana w prawdziwym HD.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Poznaj niepowtarzalny system walki i wybuchową akcję z perspektywy trzeciej osoby w tej nominowanej do nagrody BAFTA opowieści o zdradzie i zemście na krańcach galaktyki. Jesteś ostatnim z Genetycznych Żołnierzy Piechoty, stworzonym tylko po to, aby walczyć. W trakcie Masakry w Strefie Kwarcu zostałeś zdradzony przez swoich przełożonych i teraz przedzierasz się przez pole bitwy samotnie, przenosząc bioczipy trzech poległych żołnierzy w swoim karabinie, plecaku i hełmie. Twój cel? Przebić się przez skażone chemicznie pustkowia Nu-Ziemi, planety spustoszonej niekończącą się apokaliptyczną wojną, odszukać zdradzieckiego generała… i dokonać zemsty – czytamy na stronie wydawcy.

Zwiastun gry prezentujemy poniżej.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie