Rockstar wciąż dokłada do pieca, czyli kolejne nowości w GTA Online

Zobaczcie, co tym razem przyszykował deweloper.

W tym tygodniu dosyć skromnie, ponieważ dostajemy jedynie nowy samochód i kolejną garść promocji oraz okazji do zgarnięcia dodatkowych GTA$ / RP.

Zacznijmy od fury – to wysoce modyfikowalny Dewbauchee Rapid GT Classic, który jest już dostępny w Legendary Motorsport. Samochód zobaczycie na filmiku poniżej.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Co dalej? Jak czytamy na stronie Rockstar Games Social Club: Do 18 września macie mnóstwo sposobów na zdobycie GTA$ i RP. Podwójne premie GTA$ i RP wciąż zapewniać będzie popularny tryb Walka zmechanizowana, a oprócz tego można wyskoczyć na tor i zgarnąć podwójne nagrody za wszystkie wyścigi kaskaderskie stworzone przez Rockstar.

Do 18 września zgarniemy też podwójne premie GTA$ i RP za ładunek w misjach sprzedaży z aktualizacji Przemyt. Oprócz tego trwa tydzień pracowników SecuroServ, więc ochroniarze i partnerzy mogą liczyć na podwójne wypłaty GTA$.

Kto chce zaoszczędzić nieco grosza, może korzystać z 25% zniżki na elementy systemu przeciwdziałania dostępne w warsztacie wewnątrz hangaru, które pozwalają unikać nadlatujących rakiet i dezorientują wrogich pilotów. Oprócz tego trwa zniżka 25% na silniki i opancerzenie statków powietrznych.

Jeśli chcecie skorzystać z bieżących premii za wyścigi kaskaderskie lub po prostu zamierzacie dodać nowy klejnot do swojej kolekcji, to sięgnijcie po zniżkę 25% na Truffade Nero (model podstawowy i ulepszony) oraz Pegassi Tempestę. Potem swoje nowe zabawki (lub cokolwiek z garażu) możecie odpicować dzięki zniżce 25% na silniki i opancerzenie wszystkich aut.

Na koniec tradycyjnie wyścig premium i nowa próba czasowa, które potrwają do 18 września:

  • Wyścig premium – „Duże M” (dla motocykli)
  • Próba czasowa – „Lotnisko”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Źródło: Rockstar Games Social Club, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: