Lady Dimitrescu ze szponami w ręce z Resident Evil Village

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze znaleźli sekretną scenę z Lady Dimitrescu w Resident Evil Village

Resident Evil Village najwyraźniej kryje w sobie sporo sekretów. Gracze odkryli ukrytą scenkę z Lady Dimitrescu w roli głównej. Jeśli jeszcze nie graliście w nowego Residenta, uważajcie na przewidywalne, ale jednak spoilery fabularne.

Premiera Village już za nami. Wielu graczom udało się już ukończyć tytuł, a niektórzy zajęli się nawet modowaniem tej produkcji. Jak to zwykle bywa po premierze, paru osobom udało się znaleźć ukryte w grze sekrety. Jeden z nich znajduje się w zamku Dimitrescu i dość łatwo go przeoczyć.

Jeśli śledziliście zapowiedzi i materiały z gry, z pewnością zapoznaliście się już z ogromną wampirzycą i jej dość… niemiłymi córkami. W grze naturalnie przyjdzie nam stawić im czoła i w trakcie przeprawy przez zamek będziemy musieli się z nimi rozprawić.

Pierwszą z maszkar, Belę, pokonujemy w liniowej sekwencji, ale pozostałe dwie możemy zabić w dowolnej kolejności. Mimo to, większość graczy podąży tą samą ścieżką i ujrzy mniej efektowną reakcję Lady Dimitrescu na śmierć jednej z córek. Capcom ukrył w grze jednak dodatkową scenkę na wypadek, gdyby gracze rozprawili się z inną potworzycą w pierwszej kolejności.

Jeśli jako pierwszą pokonamy Danielę, uruchomimy interesującą scenkę. Ujrzymy w niej Lady Dimitrescu przywołującą do siebie inną córkę, Cassandrę i żądającą od niej głowy Ethana Wintersa. Rzeczoną rozmowę zobaczycie w tym miejscu.

Resident Evil Village zapewne kryje więcej zależnych od decyzji gracza scenek. Kwestią czasu jest zanim fani się do nich dokopią i podzielą się nagraniami w sieci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się