Capcom ofiarą ogromnego przecieku. DMC 2, RE 4 VR, RE Battle Royale

Capcom ofiarą ogromnego przecieku. DMC 2, RE 4 VR, RE Battle Royale
PC PS5 Xbox Series

Capcom ma ogromne kłopoty. Do sieci wyciekła ogromna ilość danych firmy, a wśród nich ujawniono kilka dość istotnych produkcji.

Nie tak dawno temu miał miejsce gigantyczny przeciek danych i dokumentów z Crytek. Ujawniono w tej sposób kilka istotnych projektów, o których istnieniu dowiedzieliśmy się zdecydowanie za wcześnie.

Na tym się jednak nie skończyło. Hakerzy przejęli prawie 1 TB danych z Capcom i na ten moment ujawnili około 60 GB wrażliwych informacji. Poniżej znajdziecie krótkie podsumowanie tego, co ujawniła grupa hakerów.

Bardzo interesującym znaleziskiem jest DMC2, a raczej kod źródłowy samej gry. Choć to dość stara produkcja, to zdobycie kodu źródłowego pozwoli na – przykładowo – samodzielne przeportowanie gry na inne platformy.

Najciekawszym znaleziskiem jest jednak Resident Evil 4 VR. Wydanie gry wydaje się co najmniej dziwne tym bardziej, że coraz głośniej mówi się o remake’u tej produkcji, który miałby zostać stworzony na modłę RE 2 i RE 3. Zastąpienie tak oczekiwanego tytułu grą VR byłoby gigantycznym rozczarowaniem dla osób, które nie są zainteresowane wirtualną rzeczywistością.

Dodatkowo pojawiają się wzmianki o grze battle royale osadzonej w uniwersum Resident Evil, wydaniu RE Village na PS4 i Xbox One oraz kilku nowych produkcjach i portach tych już obecnych na rynku.

Hakerzy zapewne będą stopniowo ujawniać kolejne dane. Nie wiadomo czy postawili Capcom jakieś warunki, ale jeśli tak i nie zostaną one spełnione, to firmę czekają poważne kłopoty.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie