Zwiastun pokazujący nowości w Resident Evil Village. Gracze wcielą się w wysoką wampirzycę

Resident Evil Village z wieloma nowościami na zwiastunie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do Resident Evil Village zmierza sporo nowości. Część z nich dotyczyć ma trybu Mercenaries. Twórcy zadbali o nowe postacie, w tym ulubienicę społeczności.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawił się wpis dotyczący nowości zmierzających do Resident Evil Village. Tytuł do tej pory nie doczekał się porządnego wsparcia po premierze, ale najwyraźniej ma się to zmienić. Capcom już wcześniej pokazywał nowości, jakie zmierzają do świetnego survival horroru.

Wiemy, że możemy liczyć na kamerę TPP, która ma być także docelowym widokiem w fabularnym DLC Shadows of Rose. Do tego zaplanowano już premierę odświeżonego trybu multiplayer Re:Verse; ta odbędzie się 28 października. Trochę tych dobroci jest, ale fani trybu Mercenaries mogą liczyć na aktualizację Additional Orders.

Wraz z premierą samodzielnego trybu multiplayer, do gry trafi wspomniane powyżej rozszerzenie Mercenaries. Osobny tryb, w którym gracze walczą z falami przeciwników, doczeka się sporego zastrzyku nowości. Najważniejszą będzie z pewnością zestaw nowych postaci. Wcielimy się w ulubienicę społeczności, czyli Lady D, a do tego również i Karla Heisenberga oraz Chrisa Redfielda. Każdy ma zaoferować inne wyposażenie, ruchy, a co za tym idzie – także i styl gry.

Heinsenberg będzie mógł rozgramiać przeciwników za pomocą wielkiego młota, przyzywać metalowego żołnierza, a nawet opierać się na magnetycznych atakach. Redfield, jak to Redfield, opiera się na nowoczesnym i zaawansowanym wyposażeniu, a także większej sile i szybkości. Lady D zaoferuje wreszcie nie tylko oglądanie pola bitwy z góry, ale też specjalny tryb, w który wejdzie poprzez siekanie przeciwników i nakładanie specjalnej szminki. Będzie w nim jeszcze bardziej zabójcza i zyska możliwość wykonywania nowych ataków. No i może też przyzwać do pomocy jedną ze swoich córek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie