Resident Evil Village Bruce Willis

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mod do Resident Evil Village podmienia Chrisa Redfielda na Bruce’a Willisa

Modyfikacja do najnowszej odsłony Resident Evil pozwala nam ugościć we wsi spokojnej Bruce’a Willisa – a konkretnie jedno z jego aktorskich wcieleń.

Twórcą moda jest użytkownik NexusMods.com o pseudonimie Darknessvaltier. Jego dzieło zamienia Chrisa Redfielda na Bruce’a Willisa – czy raczej, ściślej mówiąc, Johna McClane’a z czwartej części Szklanej Pułapki.

Pliki pobierzecie z forum NexusMods.com – są one dostępne tutaj. Poniżej zobaczycie filmik prezentujący projekt. John McClane wygląda tu wystarczająco mrocznie – ma nawet ten sam obciachowy płaszcz, co Chris Redfield.

W ostatnim czasie pisaliśmy też o kilku innych modach do Resident Evil. Pod tym adresem informowaliśmy o projekcie, dzięki któremu zagramy w Village Leonem Kennedy’m z czwartej części serii. Natomiast tutaj przeczytacie o podmianie głównych bohaterek w RE3 Remake.

Resident Evil Village trafił na półki sklepowe 7 maja 2021. Tytuł stanowi kontynuację opowieści z siódmej odsłony cyklu. Jako Ethan Winters wyruszamy w głąb zaśnieżonej wsi, by uratować córkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się