resident evil village demake - lady dimitrescu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Resident Evil Village Demake – fan pokazuje, jak wyglądałaby gra na PS1

Jeden z fanów Resident Evil Village odtworzył trailer gry tak, aby przypominał swoją grafiką produkcje znane z ery konsoli PS1. Autor świetnie pokazuje tamtejsze ograniczenia technologiczne, jednakże efekt końcowy robi ogromne wrażenie.

Bez wątpienia niektóry gry skupiają wokół siebie naprawdę utalentowanych ludzi. Już niejednokrotnie pokazywaliśmy Wam na łamach naszego serwisu owoce wielu godzin prac graczy z całego świata. Jeszcze niedawno pisaliśmy o odtworzeniu broni z Mortal Kombat lub o niesamowitej, animowanej okładce z Demon’s Souls.

Tym razem chcemy Wam pokazać niesamowity „PS1 Demake” Resident Evil Village. Autor filmu postanowił odtworzyć ujęcia pokazane nam w pierwszym trailerze najnowszej gry Capcomu, ale w stylistyce graficznej znanej nam z pierwszego PlayStation. Efekt końcowy robi ogromne wrażenie, dlatego serdecznie zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu.

Warto porównać powyższe wideo z ujęciami przygotowanymi przez twórców gry. Między innymi znaczną ich większość możemy zobaczyć na pierwszym trailerze, który zapowiedział Resident Evil Village.

Bez wątpienia kapitalną robotę dokonał Hoolopee, czyli autor tego i innych „demaków” gier. Warto zajrzeć na jego kanał, ponieważ nie brakuje tam innych tego typu dzieł. W przeszłości odtworzył on także np. Death Stranding i Halo Infinite. Na pewno sporo naszych czytelników odnajdzie tam ciekawostki w sam raz dla nich, które pozwolą zabić nudę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się