lady dimitrescu resident evil village cosplay

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Najlepszy cosplay z gorącą Lady Dimitrescu – nasze propozycje

Fani Resident Evil Village już od pierwszego traileru gry upodobali sobie Lady Dimitrescu. Nie trzeba było długo czekać, by w sieci pojawiła się masa świetnego cosplayu z tą postacią. Specjalnie dla Was zebraliśmy w naszej opinii najlepsze z nich.

Praktycznie przy każdej premierze dużej gry w sieci możemy odnaleźć masę nowego cosplayu. Taka sytuacja ma miejsce również przy jeszcze świeżym Resident Evil Village, w które możemy już zagrać od piątku ubiegłego tygodnia. Fandom Residenta jeszcze przed premierą upodobał sobie Lady Dimitrescu, która ze względu na swoją ogromną budowę i niebywałą urodę potrafi przyciągnąć do siebie niejedno oko. Po prostu musiało to zaowocować ogromem sesji zdjęciowych, dlatego zapoznajcie się z naszymi propozycjami.

AllieCat jako Lady Dimitrescu z Resident Evil Village

Na pierwszy ogień chcielibyśmy Wam pokazać propozycję stworzoną przez AllieCat Cosplay. Jak sama mówi, na zewnętrzną część sukni wydawała 100$, nie wliczając w to podszewki i dodatków. Bez wątpienia efekt końcowy robi wrażenie. Kobieta w tej kreacji mierzy aż ponad 215 cm.

Tak powstała sukienka Lady Dimitrescu od Yaya Han

Bez wątpienia warto zapoznać się również z propozycją Yaya Han, która została zatrudniona przez sam Capcom do stworzenia cosplayu. Przed sesją stworzyła wraz z pomocą paru osób świetną kreację wyposażoną również w długie szpony, które mogliśmy zobaczyć w trailerze gry. Poniżej film przedstawiający cały proces tworzenia stroju oraz zdjęcia.

Najwyższa modelka świata potrafi też w cosplay

Jako trzeci, chcielibyśmy Wam pokazać cosplay, o którym już mieliśmy okazję wcześniej napisać. Ekaterina Lisina, obecnie najwyższa modelka świata (2,06 m wysokości) wcieliła się w Lady Dimitrescu jeszcze na parę tygodni przed premierą gry. Bez wątpienia i ten strój wyszedł znakomicie. Tutaj szczególnie moją uwagę przykuł dobór lokacji, w której wykonano sesję, dlatego i przez to dodatkowo te fotografie się wyróżniają.

W związku ze świetnym efektem końcowym zachęcamy do sprawdzenia pozostałych sesji wspomnianych modelek. Z pewnością kobiety znakomicie się odnajdują w tym, co robią.

Jeżeli jeszcze Wam za mało Lady Dimitrescu, to zachęcamy Was do zapoznania się z naszym przeglądem memów skupionych właśnie wokół wspomnianej bohaterki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się