Resident Evil: Revelations 2 już powstaje? Okładka i pierwszy screen

Materiały zostały zamieszczone na stronie Xbox.com.

Dotarł do nich francuski serwis Gamer in a Box, który opublikował okładkę oraz pierwszy screen z Biohazard: Revelations 2 (Biohazard jest japońską nazwą serii Resident Evil). Czyżby sequel miał rozgrywać się w więzieniu?


Materiały zamieszczamy poniżej i przypominamy, że pierwsza część tytułu, czyli Resident Evil: Revelations, powstała pierwotnie na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Później doczekaliśmy się wersji HD na Wii U, PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

resident-evil-revelations-oFabuła tytułu rozgrywała się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w Resident Evil 4 i Resident Evil 5. Akcja przeniosła nas głównie na statek Queen Zenobia, którego załoga oraz pasażerowie zostali zainfekowani wirusem T.

Na jakie platformy wyjdzie – jeśli w ogóle powstaje – Resident Evil: Revelations 2? (okładka sugeruje konsolę Xbox 360). Kiedy możemy spodziewać się premiery? Póki co, Capcom nie potwierdził prac nad grą, traktujmy więc znalezisko francuskiego portalu w ramach plotki.

Przypominamy jednak, że poprzednie nieoficjalne doniesienia na temat Remaster Resident Evil szybko przerodziły się w prawdziwą informację. Miejmy więc nadzieję, że tak będzie i tym razem.

resident-evil-revelations-2

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet