Resident Evil 4 Remake wygląda fenomenalnie na nowym zwiastunie. Gra dostanie bezpłatne demo

Resident Evil 4 Remake w wersji pudełkowej na PS5 taniej w Neonet
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Resident Evil 4 Remake dostało na ostatnim State of Play nowy zwiastun. Jest przepełniony akcją i składa się głównie z fragmentów rozgrywki, ale budzi bardzo przyjemne wspomnienia.

Na ostatnim State of Play Sony postanowiło ujawnić nowe gry w PS Plus na marzec, a także zaprezentowano nam bezpłatne demo bardzo dziwnej gry Humanity. To jednak nie koniec nowości, bo choć całe wydarzenie było raczej przeciętne, to nowy zwiastun Resident Evil 4 Remake ratuje sytuację.

Resident Evil 4 Remake na przeładowanym akcją zwiastunie

Od razu muszę jednak zaznaczyć, iż absolutnie nie uważam, aby sam zwiastun był jakoś specjalnie dobry. Ot, jest w nim niepokojąco dużo akcji i składa się raczej z tych fragmentów rozgrywki, które ucieszą fanów masakrowania zombiaków i kultystów. Wybuchy, strzelanie, rozwalanie i uciekanie zdobią większość część ponad 2-minutowego materiału. Pod kątem rewelacji nie ma, ale trailer jest wyjątkowy z innego powodu. Pokazuje wiele fragmentów, które fani zapamiętali z oryginalnego Resident Evil 4. I od razu pojawił mi się entuzjazm jak przy wyczekiwaniu nowych materiałów z RE2 Remake.

Grafika miejscami nie wygląda zbytnio oszałamiająco, ale tytuł i tak prezentuje się nieźle. Tym bardziej że zagrają w niego także posiadacze poprzedniej generacji, a wymagania na PC nie są przesadnie wysokie. Dobra, już dobra – nie będe przedłużał i materiał znajdziecie poniżej.

Warto przy okazji wspomnieć, że PlayStation potwierdziło, iż gra otrzyma darmowe demo na PS4 i PS5. Spodziewam się również wersji próbnej na inne platformy, jak to było przy okazji poprzednich remake’ów. Na razie nie ujawniono więcej szczegółów. Zgaduję, że skoro premiera już pod koniec marca, wersja próbna pojawi się już niebawem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie