Resident Evil 4 Remake w nowych ujęciach na zwiastunie. Gra wygląda coraz lepiej

Resident Evil 4 Remake niedługo dostanie darmowe DLC dla wszystkich
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series

Resident Evil 4 Remake pojawi się jako jeden z głównych tematów w kolejnym wydaniu Game Informera. Z tej okazji dostaliśmy nowy zwiastun z kolejnymi fragmentami rozgrywki.

Choć materiał wideo nie pochodzi od twórców, z jest po prostu częścią zapowiedzi GI, znajdziemy tam parę ciekawych ujęć, w tym trochę tego, co znamy z oryginalnej gry.

Resident Evil 4 Remake wygląda naprawdę dobrze

Jakoś tak wyszło, że aktualnie jest najlepszy czas dla fanów horrorów. Dopiero co dostaliśmy Dead Space Remake, a na horyzoncie już coraz śmielej swoją obecność zaznacza odświeżenie kultowego RE4. Do tego TLoU Part I wyjdzie na PC (no dobra, to taki quasi-horror), a swoją premierą ma mieć parę innych ciekawych pozycji. Outlast Trials, nowa Amnesia czy Sons of the Forest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Bodaj najważniejszą premierą z tych wszystkich jest tak naprawdę Resident Evil 4 Remake. Ma to być zbudowana kompletnie od podstaw gra mająca wskrzesić legendę, czyli czwartą część cyklu. Ta, jak powszechnie wiadomo, po dziś dzień uznawana jest za jedną z najwybitniejszych części marki. Dotychczasowe materiały nastrajają pozytywnie, a twórcy faktycznie wiernie odbudowują oryginał.

Potwierdza to również krótki zwiastun nowego wydania magazynu Game Informer. Znajdziemy tam parę dotąd nieopublikowanych materiałów z gry, w tym fragmenty rozgrywki. Możemy dzięki temu się ponownie przekonać, że będzie mrocznie, brutalnie i sugestywnie. Jednocześnie dowiemy się nowych konkretów o grze, bo magazyn przeprowadził również rozmowę z reżyserami projektu. RE4 Remake ukaże się na PC, Xbox Series X i S oraz PS5 i PS4 już 24 marca 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie