Resident Evil 4 Remake trafiło do graczy przedwcześnie. W internecie pojawiają się spoilery

Resident Evil 4 Remake trafiło do graczy przedwcześnie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wygląda na to, że Resident Evil 4 Remake nie tylko otrzymało demo, ale również cała i kompletna edycja gry trafiła do graczy zdecydowanie przedwcześnie.

Jestem zdania, że da się spoilować remake kultowej gry nawet dla tych, którzy oryginał przeszli kilkukrotnie. Jeżeli więc nie chcecie zepsuć sobie zabawy, lepiej miejcie się na baczności.

Resident Evil 4 Remake ukazać ma się 24 marca 2023 roku. Do tej pory gra otrzymała demo o bardzo wdzięcznym tytule “piła łańcuchowa”. Gracze są nim w zdecydowanej większości zachwyceni i sporo fanów marki nie może doczekać się premiery pełnej wersji. Ta jednak, jak donosi znany insider kojarzący się z serią Capcomu DuskGolem, przedwcześnie trafiła do niektórych graczy.

Dla przypomnienia, Resident Evil 4 Remake jest już w 100% na wolności, widziałem kilka klipów, o których ludzie mnie powiadomili w kilku miejscach. Nie będę się nimi dzielił, ale jeśli chcesz uniknąć spoilerów, to teraz jest czas, żeby zacząć uważać.

– czytamy na Twitterze DuskGolema

Leaker uważa, że Capcom zaraz powinien zająć się usuwaniem takich materiałów. Fakt faktem, że w sieci da się znaleźć nie tylko pojedyncze walki z bossami, ale również całe sekcje z gry. Tego typu filmy najczęściej lądują na TikToku lub różnych serwisach streamingowych. Niestety, ale wygląda na to, że przez dwa tygodnie trzeba będzie unikać spoilerów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie