Aktorka głosowa z Resident Evil 4 Remake hejtowana przez pseudofanów. Obrzydliwe opinie

Resident Evil 4 Remake w wersji pudełkowej na PS5 taniej w Neonet
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Lily Gao w roli Ady Wong w Resident Evil 4 Remake nie przypadła do gustu “fanom”. Niektórzy wylewają swoje żale na aktorkę, która została zmuszona do zawieszenia swojego instagrama.

Kolejny raz “fani” danej marki dają znać, jak bardzo uwielbiają swoje toksyczne środowisko. Tym razem poszło o coś niezwykle zdumiewającego, bo o Resident Evil 4 Remake – grę, która spotkała się z przytłaczającymi opiniami zarówno od graczy, jak i krytyków. Nie wszystkim jednak podoba się każdy element gry. Niektórzy zwracają uwagę na ich zdaniem “tragiczny” występ aktorki Lily Gao w roli Ady Wong, kultowej postaci w serii gier.

Lily Gao wcieliła się w tę postać także w filmie Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Miała również wystąpić w drugim sezonie serialu Resident Evil Netfliksa, ale serial anulowano. Zamiast tego Capcom zdecydował się na ten wybór w trakcie prac nad remake’iem kultowego horroru. Co jednak ciekawe to fakt, że Gao zastąpiła w tej roli Jolene Anderson z Resident Evil 2 Remake.

Pseudofani zaczęli zalewać aktorkę za jej występ falą hejtu, na co ta szybko zareagowała. Nie tylko wyłączyła komentarze pod swoimi postami na Instagramie, ale i ukryła wszystkie dotąd opublikowane wpisy. Pozostawiła tylko jeden, ale niezwiązany z marką Resident Evil. W sieci jednak wciąż da się znaleźć negatywne komentarze.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że aktorka jest “mało seksowna”. Jeszcze inni podkreślają, że to “najgorsze aktorstwo głosowe” jakie kiedykolwiek słyszeli. Krytyka jest spora, ale czy w ogóle zasłużona? Z pewnością nieadekwatna do sytuacji, jak to zresztą często bywa.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie