Oszałamiająca figurka z Resident Evil 2, na którą wydasz dwie pensje

0 komentarzy

Prime 1 Studio przygotowało niesamowicie realistyczną dioramę z Claire Redfield walczącą z zombie. Wygląda genialnie, ale jej cena zwala z nóg.

Podobno dla kolekcjonerów gadżetów z gier nie ma rzeczy za drogich. Spoglądając jednak na ofertę Prime 1 Studio można dość szybko zmienić swoje zdanie. Specjaliści od tworzenia figurek/rzeźb na licencjach filmowych i gier przygotowali prawdziwe cacko z uniwersum Resident Evil o równie potwornej cenie.

Ogromna diorama przedstawia zwycięski pojedynek Claire Redfield z napastliwym zombie. Paradoksalnie jest to widok dość krwisty, ale jakże piękny dla fanów Resident Evil 2. Poraża ilość detali i skrupulatność artystów w odtworzeniu realistycznej sceny z gry. Zainteresowani powinni zarezerwować sporo miejsca na dioramę, bowiem jest niemałych rozmiarów: 60 x 60 x 55 cm i waży ponad 18 kg.

Niestety, cena jest bardzo adekwatna do dostępności towaru i poziomu wykonania. Koszt zamówienia to aż 1349 dolarów (ponad 5100 zł). A możemy wydać jeszcze więcej, bo choć figura wygląda na kompletną, to stanowi połowę całej dioramy. Do Claire możemy dołączyć fragment rzeźby z Leonem S. Kennedy’m, a to daje kolejne 5100 zł.

Zamówienia przedsprzedażowe już wystartowały, więc jeśli są wśród nas bogacze to zapraszam do sklepu.

Grzegorz Rosa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się