Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Remake Resident Evil 4 – aktor głosowy ujawnił grę? To bardzo możliwe

Remake Resident Evil 4 mógł zostać ujawniony przez aktora głosowego. Mężczyzna pracuje nad nową grą wideo i chyba zdradził za dużo.

O odnowionym Resident Evil 4 mówi się już od dłuższego czasu. Capcom widzi ogromny potencjał w starszych odsłonach serii, co udowodniły RE2 i RE3, które przypadły graczom do gustu. Odświeżenie uwielbianej przez fanów, czwartej części cyklu jest więc kwestią czasu, ale nic dziwnego, że twórcy trzymają projekt pod kluczem.

Mimo to, o grze słyszy się coraz więcej i fani RE otrzymują coraz więcej wskazówek. Tym razem źródłem możliwej wzmianki o grze jest aktor głosowy Nick Apostolides. Mężczyzna udzielał głosu Leonowi Kennedy i podzielił się dość niejednoznacznym tweetem.

Wiemy z całą pewnością, że powyższe zdjęcie pochodzi z planu gry. Aktor napisał też, że w trakcie zdjęć bawił się z paroma szalonymi ludźmi. Czyżby remake Resident Evil 4 był już w zaawansowanym stadium produkcji?

Może też chodzić o DLC do Resident Evil Village, w którym mógłby pojawić się Leon Kennedy. Jest to dość prawdopodobna opcja, jednak nie bardziej, niż odnowione RE4. Capcom umie stawiać sobie priorytety i wątpię, aby przygotowywali takowy dodatek na chwilę przed ujawnieniem innej gry ze znanym bohaterem w roli głównej.

Na ten moment możemy tylko gdybać, ale nie zmienia to faktu, że RE4 Remake prędzej czy później powstanie. Capcom z pewnością chce zadbać o jakość projektu.

Zmodernizowane Resident Evil 3 mierzyło się z kilkoma problemami i choć było dobrą grą, to zabrakło mu trochę do jakości gigantycznego zaskoczenia, jakim było RE2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się