Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Recompile, niezależna gra akcji w klimatach sci-fi, trafi na konsole nowej generacji [WIDEO]

Brytyjskie studio Phigames poinformowało, że jego nowa produkcja Recompile trafi na konsole PS5 i Xbox Series X. Wcześniej tytuł planowano wydać jedynie na PC.

Recompile, niezależna gra akcji z mechaniką metroidvania, zadebiutuje na Steamie i kolejnych konsolach Sony i Microsoftu. Przy okazji ogłoszenia wydawca tytułu – Dear Villagers – opublikował nowy trailer z gameplayem.

W produkcji wcielimy się w wirusa (takiego wirtualnego, nie prawdziwego), który musi uniknąć skasowania w niebezpiecznej rzeczywistości Mainframe’u. Głównym zadaniem gracza będzie eksploracja terenu, walka i hakowanie systemów.

Recompile ma oferować kilka różnych zakończeń – to, do którego z nich dobrniemy, będzie zależało od naszych poczynań i osiągnięć w grze. Możemy reprezentować ucieleśnienie zła i rozwalać wszystko po kolei, ale możemy też uciec się do mniej dosadnych sposobów na rozwiązywanie problemów. Tytuł zaoferuje dynamiczną rozgrywkę, co zresztą ilustruje poniższy materiał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się