PS6 – wygląd konsoli z funkcją jak w PC. Trailer od fana PlayStation

PS5 Pro oczkiem w głowie Sony, ale gry na PS6 już powstają | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Ciekawa jest ta rzeczywistość. PS5 mamy na rynku od niespełna 2,5 roku, sporo graczy narzeka na ceny i czeka na promocje, a tymczasem coraz częściej mówi się o nowej wersji sprzętu. Pewnie droższej. Może będziemy tak czekać na obniżki piątki do premiery PS6?

Premiera PS6 może mieć miejsce w okolicach 2028 roku. Tak można przypuszczać, patrząc na wewnętrzne dokumenty Sony. Zanim jednak zobaczysz PlayStation 6, szykuj się na nową wersję PS5, która może pojawić się w sprzedaży już we wrześniu tego roku. Czy chodzi jednak o model Slim czy Pro, nie wiadomo.

Tymczasem w sieci pojawiają się co jakiś czas nowe zwiastuny “ujawniające” PS6. Oczywiście są to fanowskie wizje, a na renderach możesz po prostu zobaczyć wygląd PlayStation 6, jakiego chcieliby twórcy danego materiału.

Najnowszy trailer, do zobaczenia poniżej, pokazuje całkiem ciekawą koncepcję, z nieprzesadzonym futuryzmem, jaki widziałem na kilku wcześniejszych filmikach. Smukły wygląd, wymienne panele kolorystyczne jak w PS5 i ciekawa funkcja, która kojarzy się z gamingowymi komputerami PC. Mowa o podświetleniu LED, którego barwę można sobie dowolnie zmieniać w systemie sprzętu.

Przyznam, że taka funkcja bardzo mi się podoba. Wraz z wymiennymi kolorowymi panelami, moglibyśmy dopasować PS6 wyglądem do naszego pokoju gracza. Jestem na “tak”, ale czy Sony zdecyduje się na takie rozwiązanie? Dajcie znać w komentarzach, czego Wy oczekujecie po szóstej generacji PlayStation!

PS6 – wygląd konsoli na filmiku od fana

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie