Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS5 – przedsprzedaż w Polsce za kilka dni, „mówią pracownicy elektromarketów”

Jeden z serwisów o grach twierdzi, że już w przyszłym tygodniu będziemy mogli złożyć zamówienie przedpremierowe na PS5, tuż po wielkim ujawnieniu konsoli.

Pokaz PS5 ma niby nastąpić już 3 czerwca, o czym wspominał Bloomberg i współpracujący z nim Jason Schreier. Teraz dochodzą do nas kolejne wieści, które również wskazują na datę 3 czerwca.

PS5 – pre-ordery w Polsce

Redakcja serwisu Gramynamaxa donosi, że kontaktowała się z pracownikami kilku elektromarketów na terenie Polski. Ci potwierdzają, że przedsprzedaż PlayStation 5 w Polsce rozpocznie się 3 czerwca.

Nie wiemy oczywiście czy to prawda, lecz warto mieć w głowie wspomnianą datę. W nadchodzącą środę informacja sama się zweryfikuje.

Cena PS5 w Polsce

Nie wiadomo, ile zapłacimy za PlayStation 5 w Polsce, lecz warto tutaj wspomnieć, że Sony chce ustalić ja na takim poziomie, by była akceptowalna zarówno dla inwestorów, jak i dla klientów.

Źródło: https://gramynamaxa.pl/artykuly/news/3-czerwca-w-polsce-ruszy-przedsprzedaz-playstation-5/

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się