PS5 rozpakowane na nagraniu. Zobacz unboxing konsoli

0 komentarzy

Konsole PS5 doczekały się filmików z rozpakowania sprzętu. Pierwsze redakcje publikują swoje unboxingi nowej generacji od Japończyków.

Największe redakcje gamingowe na świecie otrzymały już swoje egzemplarze konsol nowej generacji. W sieci pojawiają się pierwsze wrażenia i porównania, a gracze mają mnóstwo pytań.

Co ciekawe, niektóre redakcje pokusiły się o nagranie unboxingu konsol. W sieci pojawiają się materiały z rozpakowania PS5. Poniżej możecie obejrzeć wideo przygotowane przez redakcję Game Informer.

Zawartość pudełka z konsolą prezentuje się następująco:

  • Konsola PlayStation 5 z zainstalowaną grą Astro’s Playroom
  • Bezprzewodowy kontroler DualSense
  • Podstawka pod konsolę
  • Kabel HDMI 2.1
  • Kabel zasilający
  • Kabel USB-C do ładowania kontrolera
  • Niezbędna papierologia

Oko przykuwa sam kontroler, który jest o wiele większy, niż mogłoby się wydawać po materiałach promocyjnych Sony. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na czarny, błyszczący plastik użyty w samej konsoli. Na powyższym nagraniu widać, że materiał lubi zbierać na sobie brud. Przyszli posiadacze sprzętu powinni mieć to na uwadze.

Posiadacze konsoli zwracają uwagę na sporą wagę i wysoką jakość użytych w produkcji sprzętu materiałów. PS5 sprawia wrażenie naprawdę solidnego urządzenia. Wygląda na to, że Sony przyłożyło się do projektowania konsoli.

PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce 19 listopada.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się