PlayStation 5 za mniej niż 2 tys. złotych. Świetna promocja w sklepie Amazon

promocja ps5
Newsy PS5

Nie lubicie przepłacać? Amazon Prime Day wystartował i mają jedną z najlepszych cenowo ofert na konsolę PS5.

Zakup konsoli PS5 w polskich sieciówkach nie jest rzeczą trudną, natomiast w dobrej cenie znaleźć sztukę graniczy już z cudem. Marketingowcy dwoją się i troją, aby gracze zamawiali zestawy z grami lub akcesoriami, a to z kolei oznacza konieczność dołożenia do zakupu kilkuset złotych więcej. Ale bez obaw, bo dosłownie przed chwilą wpadła jedna z najlepszych ofert na konsolę PlayStation 5 w sklepie Amazon.

Jakaż to wyjątkowa cena, która zwali Was z nóg? Co powiecie na mniej niż 2 tys. złotych? W ramach Amazon Prime Day możecie kupić nowiuśkiego next-gena bez dodatków za 449 euro, a więc około 1994 zł i mowa o edycji z napędem. Jest jednak pewien haczyk – oferta obowiązuje w hiszpańskim oddziale Amazonu. Co należy w tej sytuacji zrobić? Tak naprawdę nic się dla Was nie zmieni, o ile macie już polskie konto i wykupiony abonament Prime. Natomiast reszta musi przejść na stronę Amazonu (nie ma znaczenia czy będzie to strona polska bądź hiszpańska), założyć konto i uruchomić bezpłatny 30-dniowy dostęp do subskrypcji amazon Prime. Dzięki temu będziecie mogli zrealizować zamówienie bez konieczności dopłacania za dostawę do Polski.

WAŻNE: promocja trwa tylko do jutra!

Przy zamówieniu jest możliwe podanie adresu zgodnego z Waszym miejscem zamieszkania, ale w przypadku wykupienia usługi Prime może być konieczne podanie hiszpańskiego adresu rozliczeniowego.

Zaoszczędzone złotówki możecie zainwestować w rozbudowę swojej konsoli. W ofercie Amazonu na promocji jest również dysk wewnętrzny Crucial P3 Plus 1TB M.2 PCIe, dzięki któremu będziecie mogli zainstalować więcej gier. Przyda się zważywszy na to, że gra z PS Plus na lipiec zajmuje 325 GB. I żeby była jasność, wspomniany model Crucial jest obsługiwany przez PS5, więc nie musicie się martwić, że dysk nie zostanie wykryty.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie