Konsola PS5

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tagi:

Youtuber pokazuje, jak podłączyć podświetlenie RGB do PS5. Konsola wygląda jak choinka [WIDEO]

Jeśli znudziły was niebieskie i białe światła w PS5, to być może zainteresujecie się poniższym filmem instruktażowym. Youtuber pokazuje, jak podłączyć w konsoli RGB LED.

RGB można znaleźć wszędzie – w komputerach, sprzęcie gamingowym i fotelach. Mogłoby się wydawać, że PS5 ominie ten zaszczyt. Jednak autor kanału Seasoned Gaming na YouTube udowadnia, że jest inaczej i PS5 wcale nie powinno czuć się bezpieczne.

Podłączenie kolorowych światełek do systemu Sony wydaje się nie być skomplikowanym procesem. Wystarczy zdjąć panele boczne, wsadzić LED-y tam, gdzie trzeba – i mamy. Choć może tylko na filmiku wszystko wygląda tak łatwo.

Finalnie konsola miga w tęczowych barwach, ale youtuber ma pilota, za pomocą którego może wybrać kolor i wyregulować natężenie światła. Jeśli więc ktoś chciałby mieć PS5 świecące tylko w jednym wybranym kolorze, to jest to możliwe.

Nie jest to jedyny sposób na zmianę wyglądu konsoli. Użytkownicy od dawna próbują zrobić coś z białymi panelami bocznymi, bo Sony do tej pory nie zaprezentowało alternatywnych wariantów. Rozwiązaniem może być naklejka na panel. Jedną z bardziej efektownych prezentowaliśmy ostatnio tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się