PS4 – dysk twardy 2TB na licencji Sony w końcu w Europie

Oficjalny licencjonowany zewnętrzny dysk twardy 2 TB firmy Seagate był dostępny od stycznia w USA, a teraz znajdziemy go również w europejskich sklepach.

Sony informuje na oficjalnym blogu PlayStation, że Seagate 2TB Game Drive jest już do kupienia w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Rosji, a wkrótce będzie dostępny w innych krajach europejskich. Mamy nadzieję, że dysk szybko trafi również do Polski. Póki co, w naszym kraju możemy kupić dysk zewnętrzny Seagate 2TB do PS4, tyle że wykonany bez licencji Sony, czyli nie znajdziemy na nim logo PlayStation. Komu nie zależy na takich detalach, może go jeszcze dorwać online np. w takich sklepach:

Nowy dysk licencjonowany przez Sony jest zachwalany, jako urządzenie bardzo łatwe w obsłudze, które podłączamy do PlayStation 4 i po trzech minutach konfiguracji (konsola automatycznie wykryje dysk) możemy zabierać się za pobieranie gier.

Producent podaje, że dysk o wielkości 2TB pomieści około 50 gier, przy czym wyliczenie opiera się na założeniu, że średnia waga jednej gry to 39 GB.

Seagate 2TB Game Drive

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: