Nowa premiera na PS5 za darmo do sprawdzenia w PS Plus

PS-Plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS5

Jeśli chcesz zbudować szalony park rozrywki, wypróbuj za darmo nowy trial, który pojawił się w usłudze PS Plus Premium.

Lista triali wzbogaciła się o kolejną grę. To gorąca jeszcze premiera z czerwca, która powinna przypaść do gustu fanom strategii ekonomicznych. Szczegóły i link do pobrania poniżej, a Ty pamiętaj, że wciąż trwa duża wyprzedaż gier w PS Store. Jeśli się na nią wybierasz, zaopatrz się w tańsze doładowania portfela:

Nowy trial w PS Plus Premium to Park Beyond na PS5

Park Beyond zadebiutowało na konsolach PS5, Xbox Series X oraz komputerach PC stosunkowo niedawno. Tytuł jest dostępny od 16 czerwca. Kto nie jest do końca przekonany, czy warto go kupić, może przetestować grę osobiście w ramach abonamentu PS Plus Premium. Dwugodzinny trial jest dostępny do pobrania pod poniższym adresem:

Park Beyond to symulator zarządzania parkiem rozrywki, w którym zajmujesz się dosłownie wszystkim. Jesteś zarazem twórcą, menedżerem oraz projektantem. W grze znajduje się zaawansowany i rozbudowany system budowy unikalnych roller coasterów. Można nawet przejechać się zbudowaną kolejką, obserwując akcję z perspektywy FPP. Konieczne jest również zarządzanie finansami oraz dbanie o zadowolenie klientów, którzy odwiedzają nasz park rozrywki.

Tytuł posiada jedynie tryb dla jednego gracza. Możemy w nim rozegrać m.in. kampanię fabularną.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie