Za darmo z PS Plus. 6 nowych ekskluzywnych upominków do pobrania w PS Store

ps plus czerwiec
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony udostępniło w PS Store kolejną partię ekskluzywnych paczek, dostępnych do pobrania na PS5 oraz PS4. Pod warunkiem, że posiadasz wykupiony abonament PS Plus.

Choć to nic wielkiego, to miło jest czasem otrzymać coś za darmo. Tym bardziej, że nowe prezenty dotyczą bardzo popularnych gier. Prawdopodobnie masz którąś na dysku konsoli, więc jest to jakaś korzyść. Warunkiem odebrania bonusów jest aktywny abonament PS Plus. Są to bowiem pakiety ekskluzywne, dostępne tylko dla subskrybentów usługi. Kto chciałby natomiast przedłużyć Plusa lub po prostu go kupić, może sporo oszczędzić, jeśli doładuje portfel w PS Store tanimi doładowaniami:

PS Plus – za darmo pobierzesz nowe pakiety do kilku gier na PS5 i PS4

Tym razem mamy do odebrania 6 paczuszek i każda dotyczy innego tytułu. Na początek eFootball PlayStation Plus Member Bonus (September – December), który pobierzesz tutaj. Oferuje on 300 monet eFootball używanych do rekrutacji zawodników w trybie eFootball World, a także zakupu przedmiotów w grze. Dodatkowo dostajemy Program szkoleniowy (4 000 PD) x23, lecz tylko na PS5. To przedmiot używany do zdobycia punktów doświadczenia i rozwijania zawodników.

Drugi prezent to Overwatch 2 – dodatkowy pakiet Ognik dla Smugi, do pobrania tutaj. Zawiera legendarną skórkę Ognik dla Smugi oraz umożliwia pominięcie 5 poziomów Karnetu Bojowego. Trzecia paczka dotyczy gry Fall Guys i jest to Pakiet Przygoda Sackboya. Możesz go odebrać w PS Store pod tym linkiem. Dzięki paczce dodamy stylu swojej fasolce, przebierając ją we wspomnianego wełniastego kolegę.

Dalej mamy World of Tanks – zrzut zaopatrzenia (September 2023). Chętni pobiorą go tutaj. Zrzut zawiera 400 000 szt. srebra, 5 ulepszonych zestawów naprawczych, 5 powiększonych zestawów medycznych oraz 5 ulepszonych systemów gaśniczych.

Na koniec coś do mniej popularnych tytułów. Osoby grające w Tower of Fantasy mogą otrzymać za darmo wypasiony pakiet z kryształami i innymi bonusami. Zgarniemy go pod tym adresem. A kto siedzi przy Bleach: Brave Souls, niech tutaj odbierze pakiet z duszami, przywołaniami i akcesoriami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie