Jeśli odebrałeś ten hit z PS Plus, w czerwcu masz za darmo cukierkowy prezent. Dostępny też na PC

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PC PlayStation Plus PS4 PS5

Pojawił się kolejny darmowy dodatek do gry, która była rozdawana w ofercie PS Plus na kwiecień. Z okazji mogą skorzystać również posiadacze wersji PC.

Podczas gdy czekamy na ogłoszenie oferty PS Plus czerwiec 2023, pewnie wielu z Was bawi się jeszcze doskonale przy hicie rozdawanym w zeszłym miesiącu. Mowa o Sackboy: Wielka Przygoda, które dorobiło się kolejnego dodatku za darmo. Bardzo słodkiego dodatku. Jest on rozdawany również do PC-towej wersji tytułu.

Kup PS Plus i gry w PS Store z “własnym” rabatem

Przy okazji wspomnę, że warto skorzystać z okazji na tańsze doładowania portfela. Uzupełnisz nimi fundusze w PlayStation Store i taniej zapłacisz dosłownie za wszystko:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Taki prezent czeka dla wszystkich posiadaczy Sackboy: Wielka Przygoda

Nowy dodatek do gry, który pojawił się w PlayStation Store oraz na Steam i Epic Games Store, to Pakiet Fasolkowych Farb. Możesz zatem pomalować swojego małego bohatera na kilka słodkich kolorów. Oto linki do pobrania nowego DLC oraz opis z karty produktu w PS Store:

Są nie tylko kolorowe, ale i przepyszne. Wszyscy przecież uwielbiają fasolki, a już szczególnie Sackboy! Ubarw swoje przygody w Świecie Rzemiosła dzięki całej palecie błyszczących farb, inspirowanych tymi właśnie słodyczami. Wybierz dla Sackboya swój ulubiony kolor – może czerwony? Albo niebieski? A może brązowy, zielony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, biały lub żółty?…

Darmowy-dodatek-do-gry-z-PS-Plus
Darmowy dodatek do gry z PS Plus.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie