PS Plus i Xbox Game Pass na oku wielkiego wydawcy gier

PS Plus Xbox Game Pass
Newsy PC PlayStation Plus PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wydawca takich wielkich marek jak Dynasty Warriors, Ninja Gaiden czy Dead or Alive, może niedługo wprowadzić więcej gier do usług Xbox Game Pass oraz PS Plus Extra / Premium.

Koei Tecmo to jeden z gigantów branży gier, który znany jest przede wszystkim w Japonii, ale i poza krajem Kwitnącej Wiśni stał się rozpoznawalny. A to za sprawą choćby wspomnianych wyżej marek Dynasty Warriors, Ninja Gaiden oraz Dead or Alive. Choć gry wydawcy pojawiają się zarówno w PS Plus, jak i Xbox Game Pass, wygląda na to, że firma zastanawia się, czy nie zintensyfikować swoich działań w obu abonamentach.

Koei Tecmo pyta graczy o PS Plus i Xbox Game Pas

Wydawca zapytał dokładnie o to, jakie gry ze swojego portfolio chcielibyście zobaczyć w Plusie (Extra/Premium) i Game Passie. Pytanie padło w ankiecie dotyczącej Wo Long: Fallen Dynasty. Tytuł zadebiutował na początku marca tego roku, od razu pojawiając się w usłudze Microsoftu. Widocznie po sukcesie gry wydawca rozważa wprowadzenie większej liczby swoich gier do usług abonamentowych.

Ciekawe zatem, jakie produkcje będą najczęściej pojawiać się w odpowiedziach graczy. Bardzo możliwe, że Koei Tecmo zdecyduje się dodać je do PS+ i XGP.

Może oczywiście być tak, że firma zastanawia się nad starszymi grami, które trafiłyby np. do klasyków PlayStation Plus Premium. Czas pokaże, co z tego wyniknie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie