Dzisiaj nowe gry w PS Plus do odebrania. Oferta na wrzesień udostępniona

PS-Plus-Saints-Row
Newsy

Od dzisiaj, w ramach oferty PS Plus Essential na wrzesień 2023, możemy pobrać trzy kolejne gry na PS5 oraz PlayStation 4. Wśród nich znajdziemy Saint’s Row z 2022 roku.

Wybił pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza pożegnanie sierpniowej oferty PS Plus i przywitanie gier na wrzesień. Tradycyjnie do przygarnięcia mamy trzy tytuły. Wszystkie pobierzemy zarówno na PS5, jak i na starszej generacji konsoli PlayStation. Konieczny jest oczywiście aktywny abonament PlayStation Plus Essential.

Pobieraj gry z PS Plus na wrzesień 2023

Możemy już przypisywać do swojego konta oraz ładować na dysk swojej konsoli następujące tytuły:

  • Saint’s Row (PS5/PS4)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Największą grą września jest Saint’s Row, który prowadzi nas do fikcyjnego Santo Ileso, położonego na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Gra została wydana w 2022 roku i jest prequelem znanej marki. Poznamy tutaj wydarzenia, które miały miejsce przed tymi z pierwszej części, którą mogliśmy ogrywać w 2006 roku.

Wcielisz się w postać przyszłego Bossa i sformujesz wraz z Neenah, Kevinem i Elim własną organizację — Świętych. Budując imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście, przyjdzie Ci zmierzyć się z Los Panteros, Idolami i korporacją Marshalla. Ostatecznie Saints Row opowiada historię rozwoju firmy startupowej, której niezwykłość polega jedynie na tym, że Święci reprezentują branżę przestępczą.

Choć gra posiada ogromny otwarty świat, zwariowaną akcję oraz sporą dawkę humoru, nie uratowało jej to przed średnimi ocenami. Opinie użytkowników na Steam są „mieszane”, a średnia na Metacritic dla wersji na PS5 to jedynie 61/100. Lecz skoro subskrybujesz PS Plus i nie miałeś okazji osobiście sprawdzić Saint’s Row, najlepiej pobierz grę i przekonaj się osobiście, ile jest warta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie