Za darmo 6 dodatków do gier z PS Plus na wrzesień 2023

PS-Plus-Saints-Row
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus na wrzesień to trzy kolejne gry do pobrania. Ale to nie wszystko, ponieważ możesz jeszcze zgarnąć aż sześć dodatków za darmo.

Gry z PS Plus na wrzesień może do wybitnych nie należą, lecz i tak wielu graczy po nie sięgnie. Kwestia upodobań. Jeśli już się napalasz na choćby Saints Row, możesz do tego dobrać darmowe DLC. Podobnie jest z drugą grą wrześniowej oferty. W PS Store znajdziemy również dodatki za darmo do Generation Zero. W przypadku Black Desert – Traveler Edition niestety nic nie dostaniemy za free. Łącznie mamy sześć DLC do pobrania bez wydawania kasy.

Poniżej znajdziesz linki do wszystkich DLC. Jeśli jednak będziecie chcieli dokupić jakieś dodatki do nadchodzących gier z Plusa, możecie na nich oszczędzić z tanimi doładowaniami portfela:

Oto darmowe dodatki do gier z oferty PS Plus wrzesień 2023

Choć gry z wrześniowej oferty będziemy mogli pobierać dopiero od najbliższego wtorku (5 września), nic nie stoi na przeszkodzie, by już dzisiaj dodać do biblioteki dodatki. Wówczas na pewno o nich nie zapomnimy. W przypadku Saints Row do zassania czekają 4 DLC. To tak zwane Cosmetic Pack, czyli zawartość niewpływająca na rozgrywkę. Podobnie jest zresztą w przypadku Generation Zero, gdzie na chętnych czekają 2 dodatki wypełnione skórkami oraz dodatkowo emotkami.

Niby nic, lecz zawsze to jakieś urozmaicenie. Dzięki dodatkom możesz pobiegać bohaterem Saints Row np. w stroju rodem z Dzikiego Zachodu, a swoją postać z Generation Zero ubrać w ćwiekowaną kurtkę.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie