PS Plus z nową grą za darmo do sprawdzenia. Dla fanów filmów Disneya i Pixara

PS-Plus-Disney
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Posiadacze abonamentu PS Plus w wersji Premium otrzymali właśnie kolejny trial do sprawdzenia za darmo. Tym razem możemy pograć w grę przesiąkniętą światem Disneya i Pixara.

Kto wykupił PS Plus Premium, może korzystać z darmowych wersji próbnych gier. Katalog dostępnych tytułów właśnie się powiększył, zatem sprawdźmy, co do niego wpadło.

A kto zastanawia się z kolei nad kupnem Plusa w wersji Premium, może na nim oszczędzić. Jak zapłacić ponad 72 zł mniej? Jak wiesz, za rok Premium płacimy 480 zł. Dzięki tanim kartom doładowującym portfel będziesz miał taką kwotę, wydając jedynie 407 zł z groszami. Wystarczy kupić taniej 2 karty o wartości 140PLN oraz jedną o wartości 200PLN. Oto linki do promocji na karty z Instant Gaming.

Doładowania do PS Store w promocji

Nowy trial w PS Plus to Disney Dreamlight Valley

Gra znajduje się na razie we wczesnym dostępie i kto chce pograć, musi zapłacić. Ostatecznie, po premierze, tytuł będzie free-to-play. Posiadacze PlayStation Plus Premium mogą już teraz sprawdzać trial nie wydając kasy. To 2-godzinna wersja próbna pełnej gry. Oto link do pobrania:

Disney Dreamlight Valley to połączenie symulacji życia i gry przygodowej, pełnej zadań, eksploracji i ciekawych aktywności z udziałem przyjaciół z filmów Disneya i Pixara, starych i nowych.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie