Nowa premiera z PS Plus otrzymała wsparcie 60 fps na PS5 i poprawki błędów

PS-Plus-Tchia
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jedna z najnowszych gier z katalogu PS Plus Extra doczekała się aktualizacji. Jej wisienką na torcie jest wsparcie dla 60 fps-ów przy rozdzielczości 1080p.

Tchia to bajeczna gra przygodowa z otwartym światem, która zadebiutowała na konsolach PlayStation w dniu 21 marca. Od razu pojawiła się w katalogu PS Plus Extra. Kto zakochał się w kolorowym klimacie produkcji, może teraz liczyć na płynniejszą i wygodniejszą rozgrywkę.

Tchia dostępna w PS Plus Extra z nową aktualizacją

Dzięki udostępnieniu Tchia w PlayStation Plus już w dniu premiery, tytuł z pewnością stał się rozpoznawalny i wielu z Was ma go na swojej konsoli. Dlatego warto wspomnieć, że gra otrzymała ważny update.

Aktualizacja Tchia jest już dostępna i pobierze się automatycznie. A co daje? Oto udostępniona lista zmian:

  • PS5 obsługuje teraz 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p
  • Rozwiązano awarie występujące w niektórych przerywnikach filmowych na wszystkich platformach
  • Drobne poprawki błędów na wszystkich platformach

Kto nie pobrał dotychczas Tchia w ramach PS+, może to oczywiście jeszcze zrobić. Plik z grą nie jest duży – tytuł waży dokładnie 7.799 GB na PS4 oraz 3.864 GB w przypadku PlayStation 5.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie