PS Plus – przed ofertą na luty, odbieraj ostatni prezent tego miesiąca

PS-Plus-darmowy-pakiet
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PS Store możemy sięgnąć po kolejny ekskluzywny prezent dla posiadaczy abonamentu PS Plus. To miły upominek do darmowej gry, który dostajemy tuż przed ogłoszeniem oferty na luty.

Już jutro poznamy gry na PS5 i PlayStation 4 z oferty PS Plus luty 2024 dla progu Essential. Tymczasem styczeń wydaje jeszcze ostatnie tchnienie, oferując abonentom mały bonusik. To kolejna paczka do darmowej gry, którą można odebrać w styczniu za darmo. Dołącza ona do poprzednich, które są jeszcze dostępne i wciąż możesz je pobrać. Prezent należy się każdemu subskrybentowi, niezależnie od tego, jaki próg usługi wykupuje. Przy okazji pamiętajcie, że przedłużenie abonamentu PS+ jest możliwe w niezłej promocji. Wystarczy doładować portfel tanimi kartami PSN i zapłacić za nie poprzez BLIK.

Styczeń kończy się miłym prezentem w PS Plus

Jak wspomniałem, chodzi o pakiet do darmowej gry. Konkretniej, na subskrybentów czeka skrzynka pełna skarbów do sieciowej gry MMORPG Tower of Fantasy. Pojawiła się ona w PlayStation Store w dniu 30 stycznia, czyli dosłownie przed chwilą. Co w niej znajdziemy i gdzie ją pobrać?

Pakiet nosi nazwę Tower of Fantasy Impact Promotion for PlayStation Plus i pobierzecie go z PS Store. Paczuszka zawiera takie oto elementy:

  • Mroczny kryształ ×50
  • Czip operacji połączonych I ×1
  • Moduł powtarzania danych ×1
  • Złoto ×10000
Tower of Fantasy z darmowym prezentem dla abonentów PS Plus.
Tower of Fantasy z darmowym prezentem dla abonentów PS Plus.

Jeśli jeszcze nie graliście w Tower of Fantasy, poniżej znajdzie trailer gry. Została ona wydana w sierpniu 2023 roku na wiele sprzętów, w tym na konsole PS5 oraz PlayStation 4. Pamiętajcie, że to produkcja free to play. Połączono w niej elementy fantasy i science fiction, a naszym zadaniem jest eksploracja odległej planety Aida, która skrywa wiele tajemnic.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie