PS Plus w styczniu z kolejnymi atrakcjami. Od dzisiaj nowe gry do sprawdzenia

PS-Plus-Hot-Wheels-trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć Sony udostępniło wszystkie gry z oferty PS Plus na styczeń, to jeszcze nie koniec atrakcji. Posiadacze abonamentu Premium otrzymali właśnie nowe wersje próbne do sprawdzenia i to całkiem niezłe.

PS Plus w styczniu – co jeszcze oprócz gier z oferty Essential, Extra i Premium?

Niektórzy z nas podążają już myślami za ofertą PS Plus luty 2024, o której zresztą mamy już pierwsze oficjalne informacje. Sony potwierdziło przecież pierwszy tytuł z pakietu Essential, czyli ciekawie zapowiadające się Foamstars. Jednak my zostaniemy jeszcze w styczniu, ponieważ to nie koniec atrakcji w ofercie PlayStation Plus na obecny miesiąc. Osoby kupujące abonament Premium mogą już wskakiwać do PlayStation Store po dwa kolejne darmowe triale. Jest po co się fatygować, ponieważ to naprawdę warte sprawdzenia produkcje. Przy okazji zerknijcie na promocyjne doładowania PSN, z którymi taniej kupimy lub przedłużymy abonament:

PS Plus z trialami Sonic Superstars i nowym Hot Wheels

Dobrze widzicie, tym razem lista triali została wzbogacona o niezłe gierki! Sonic Superstars posiada oceny w PS Store na poziomie 4.24/5, a średnia z ocen przy Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged wynosi 4.41/5. Obie produkcje są całkiem świeże i zadebiutowały na konsolach PlayStation w październiku zeszłego roku. Minęły więc 3 miesiące od premier, więc nie każdy miał jeszcze okazję w nie zagrać. Teraz, dzięki trialom, jest to możliwe zarówno na PS5, jak i na PlayStation 4.

Sonic Superstars to kolejna odsłona popularnej serii z niebieskim jeżem w roli głównej. To klasyk w nowym wydaniu, który łączy dawne platformówki 2D z nowoczesną trójwymiarową oprawą graficzną. Ponownie zagramy jako Sonic, Tails, Knuckles lub Amy, ale z zupełnie nowymi szmaragdowymi mocami. Pozwolą one np. klonować się, pływać w górę wodospadów, spowalniać czas i odkrywać ukryte miejsca.

O Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged napiszę jedynie tyle, że to jeszcze więcej prędkości, adrenaliny i zwariowanych torów. Fani serii z pewnością docenią możliwość sprawdzenia gry przed zakupem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie