Gra z PS Plus na lipiec z 4. dodatkami za darmo

PS-Plus-Sniper-Elite-5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od jutra zacznie obowiązywać nowa oferta PS Plus dla progów Extra oraz Premium. Na liście sporo gier, a do jednej możesz dostać cztery dodatki za free.

18 lipca Sony udostępni kilkanaście nowych gier na PS5 i PlayStation 4, które pobiorą posiadacze abonamentu PS Plus Extra oraz Premium. Lista tytułów jest naprawdę zróżnicowana. Pisałem już, ile miejsca zajmą na dysku konsoli, jaki jest czas przejścia dla każdej gry oraz czy trudno zdobyć w nich platynowe trofea. Założę się, że zdecydowana większość graczy łyknie z miejsca Sniper Elite 5, które również znalazło się w ofercie. Jeśli zamierzasz zagrać w strzelankę, warto wskoczyć do PS Store po 4 darmowe dodatki do gry.

Kupuj taniej w PS Store dzięki promocji na doładowanie portfela:

Dobierz darmowe dodatki do gry z PS Plus na lipiec 2023

Kto zajrzy na kartę gry Sniper Elite 5 w PlayStation Store, znajdzie tam sporo dodatków do gry. Część jest płatna, ale cztery pobierzemy za darmo. Dzięki nim zdobędziemy nowe wyjątkowe bronie lub skórki:

Dwa pierwsze z wymienionych DLC polecam szczególnie. Airborne Elite daje dostęp do karabinu Lee No. 4, kultowej skórki brytyjskiego pułku spadochronowego dla Karla oraz skórki broni w postaci flagi brytyjskiej do pistoletu Welrod.

Lee No. 4 to brytyjski karabin z zamkiem czterotaktowym znany z ergonomii i możliwości szybkiego ostrzału zapewnianej przez specjalny chwyt wykorzystywany do błyskawicznego przesuwania zamka. Broń ta cechuje się dużą stabilnością oraz celnością, a magazynek na 10 nabojów .303 British sprawia, że jest również niezwykle wszechstronna. Oprócz standardowych dodatków Lee Enfield No. 4 obsługuje także rzadko spotykany magazynek na 20 pocisków lub wewnętrzny magazynek o obniżonej wadze na 5 nabojów. Dzięki temu możesz wybrać pomiędzy wysoką szybkostrzelnością a niezwykłą celnością oddawanych strzałów.

Pakiet Trench Warfare to z kolei pistolet maszynowy Carl Gustaf m/45, „Trench Guna” oraz pistolet Double 1866 – bronie idealne do bliskich, dynamicznych starć.

Carl Gustaf m/45 (lepiej znany pod nazwą „Swedish K”) to model wprowadzony w 1945 roku. Wykorzystując systemy innych broni z czasów II wojny światowej, Szwedzi zdołali skonstruować niezawodny i dobrze zrównoważony pistolet maszynowy. Dzięki szybkostrzelności na poziomie 600 pocisków na minutę „Gustaf” pozwala nie tylko oddawać celne pojedyncze strzały, ale również prowadzić skuteczny ostrzał ciągły.

„Trench Gun” to potężna strzelba przeładowywana łożem, wykorzystywana przez armię Stanów Zjednoczonych podczas I i II wojny światowej. Broń ta korzystała z nabojów kalibru 12 umieszczonych w magazynku rurowym i faworyzowała siłę rażenia w bliskich starciach kosztem zasięgu i szybkostrzelności.

Double 1866 to poręczny dwulufowy pistolet zaprojektowany w XIX wieku jako łatwa do ukrycia i dobycia broń zastępcza. Pomimo jednooporowego spustu i niskiej prędkości wylotowej pocisku, unikalne cechy Derringera czynią z niego potężną broń bliskodystansową.

Pozostałe dwa darmowe DLC wprowadzają okazjonalne skórki na bronie. Też miły dodatek!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie