Prezent w PS Plus. Wiosenny gratis do niezwykle popularnej gry

PS-Plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Każdy posiadacz abonamentu PS Plus Essential, który pobrał z oferty na kwiecień grę z Sackboy’em, może odebrać nowy dodatek za darmo.

Oferta PS Plus na kwiecień, dla progu Essential, to trzy naprawdę dobre gry. Mamy Tails of Iron, przygodową grę akcji z elementami RPG, jest premierowe Meet Your Maker oraz przeuroczy Sackboy: A Big Adventure. I właśnie przy tym ostatnim tytule na chwilę się zatrzymam. Otrzymał on bowiem nowy dodatek, który pobierzesz za darmo.

Warto wspomnieć, że za wszystkie gry i dodatki na PlayStation, możesz płacić mniej w PS Store z tanimi doładowaniami portfela:

Sackboy: A Big Adventure, obecny w PS Plus, z nowym dodatkiem za free

Twórcy gry co jakiś czas uprzyjemniają nam życie, wypuszczając kolejne DLC. Dodatków mamy już blisko 50, a każdy z nich można pobierać za darmo w PlayStation Store. Nowy jest naprawdę wiosenny. To strój “Stokrotka”.

Ptaszki śpiewają. Pszczółki brzęczą. Króliczki skaczą. Może to oznaczać tylko jedno – nadeszła wiosna! Obudź się i poczuj zapach kwiatów na słońcu w świeżuteńkim kostiumie Sackboya „Stokrotka”. Sezon na bohaterskie przygody jest w pełnym rozkwicie. Czas dokopać Vexowi!

Opis DLC z PS Store

Sackboy: Wielka Przygoda to jedna z gier, które można obecnie pobierać w ramach oferty na kwiecień. Tytuł można dodawać do swojej biblioteki do 2 maja.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie