Tak tanich doładowań do PS Store dawno nie było. Oszczędzaj na PS Plus i grach

doladowanie-do-ps-store-i-ps-plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeden ze sklepów znacznie obniżył ceny kart, którymi możemy doładować fundusze portfela w PS Store. Popularne doładowanie 100PLN kupimy już za 82 zł z groszami. W efekcie zapłacimy mniej za PS Plus oraz wszystkie gry w sklepie PlayStation.

Kto chce oszczędzić na abonamencie PS Plus lub grach i dodatkach w PS Store, powinien zerknąć na poniższą ofertę sklepu Instant Gaming. Ostatnie dni przyniosły kilkuzłotowe obniżki cen na kartach doładowujących. Dzięki temu możemy mieć np. 100 zł do wydania w sklepie PlayStation, płacąc jedynie 82 zł. Równie okazyjnie kupimy doładowanie 200PLN (za 169,80 zł) lub 140PLN (za 115,27 zł).

Tańsze doładowania PS Store to oszczędność na PS Plus oraz grach

Z tanimi doładowaniami możemy np. oszczędzić 47 zł na rocznym abonamencie PlayStation Plus Essential. Pakiet kosztuje w PS Store 295 zł. Kupując jedną kartę 200PLN oraz jedną 100PLN z poniższej promocji, doładujesz portfel kwotą 300 zł. Wystarczy na kupno subskrypcji, a za doładowania zapłacisz 247 zł z groszami. Tak samo można zaoszczędzić na droższych progach Plusa oraz wszystkich grach i dodatkach, które są dostępne w sklepie PlayStation.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie