PS Plus na 12 miesięcy od 158 zł. Szykuj się na promocję

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony zapowiedziało promocje na abonament PS Plus. Rozpocznie się ona już 2 czerwca i choć obiecano nam rabat 25%, to przecież możesz zaoszczędzić nawet 35%. Sposób jest banalny.

Szykuje się duża promocja na abonament PS Plus Essential, Extra oraz Premium. W PlayStation Store kupimy każdą subskrypcję o 25% taniej. Akcja obejmuje zarówno nowych użytkowników, jak i obecnych. Zatem nadarzy się doskonała okazja, by tanio przedłużyć Plusa. I tutaj Ciebie zaskoczę, ponieważ w nadchodzącej promocji będziesz mogła/mógł kupić każdy abonament nie 25%, a około 35% taniej. Wystarczy, że doładujesz portfel w PS Store tańszymi kartami, które oferuje sprawdzony sklep Instant Gaming. Dzięki temu np. za roczny abonament Essential zapłacisz tylko 158 zł. Do tego zostanie Tobie 10 zł w portfelu do wydania na cokolwiek. Bez korzystania z tańszego doładowania, cena w promocji wyniosłaby 180 zł. Jest zatem wystarczająca różnica, by się skusić.

Doładuj konto w PS Store tanimi kartami i przygotuj się na promocję PS Plus

Żeby zdobyć najtaniej roczny abonament Essential, należy wybrać z poniższej listy i kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 158 zł i doładujesz portfel kwotą 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł, zostanie jeszcze 10 zł w portfelu. W przypadku rocznego progu Extra, będzie on kosztował w nadchodzącej promocji 300 zł. Zatem na taką kwotę należy kupić karty. Wybierz więc 1x200PLN oraz 1x100PLN. Za obie zapłacisz 251 zł z groszami. No i na koniec próg Premium. Kiedy rozpocznie się promocja w PS Store, po zniżce roczny okres ma kosztować 360 zł. Więc wybierz karty 1x200PLN, 1x100PLN oraz 1x70PLN. Za wszystkie zapłacisz 310 zł, a doładujesz portfel na kwotę 370 zł! Po kupnie Plusa zostanie jeszcze 10 zł w portfelu.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Pamiętaj, że promocja na PlayStation Plus rozpocznie się w PS Store w dniu 2 czerwca 2023. Akcja potrwa przez 10 dni, czyli do 12 czerwca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie