Tutaj kupisz PS Plus na 12 miesięcy taniej niż w PS Store i elektromarketach

PS Plus maj 2023 z nową, premierową grą? Sony chce zaskoczyć
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Abonament PS Plus Essential możesz kupić w promocji i tym samym zapłacić za 12 miesięcy subskrypcji mniej. Zobacz, gdzie cena jest niższa niż w PS Store oraz elektromarketach.

Trudno obecnie o dobrą promocję na abonament PS Plus na region PL. Lecz jeśli kończy się Tobie subskrypcja i chcesz ją przedłużyć, można to zrobić i zapłacić nieco mniej.

PS Plus na rok taniej. Gdzie szukać?

W sumie to nigdzie, bo już znalazłem za Ciebie najlepsze oferty. Promocje obowiązują w zaufanych sklepach z kluczami – CDKeys oraz Instant Gaming. W tym pierwszym za roczny abonament Essential płacimy obecnie 217 zł z groszami, w tym drugim za ten sam towar wychodzi 223 zł z groszami. Jakby nie patrzyć, można oszczędzić maksymalnie około 22 zł. Zawsze coś. Jest jednak inny sposób, gdzie wydasz 206 zł z groszami na rocznego Plusa. Tutaj należy kupić 2 tanie karty doładowujące portfel, doładować nimi swoje konto w PS Store i tam ostatecznie kupić subskrypcję. Oto linki:

Instant Gaming posiada w swojej ofercie również sporo kart o innych wartościach, od 15PLN do 200PLN. Podrzucam również linki, może akurat się Tobie przydadzą:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie