PS Plus – ostatnia doba, by kupić najtaniej w tym roku

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dobiega końca promocja Days of Play 2023, podczas której możemy kupić wszystkie wersje abonamentu PS Plus w naprawdę niskiej cenie.

Można przypuszczać, że taniej subskrypcji PS Plus w tym roku już nie kupisz. Dzisiejszej nocy zakończy się ogromna promocja w PS Store, podczas której roczne abonamenty Essential, Extra oraz Premium kupisz 25 procent taniej. Ale nie rozpędzaj się jeszcze! Najpierw zaopatrz się w tańsze karty dodające fundusze do portfela. Z nimi oszczędzisz jeszcze więcej. Należy kupić karty, doładować nimi swoje konto w PS Store i tam skorzystać z promocji na abonament. Tym sposobem możesz mieć PS+ Essential na 12 miesięcy nie za 180 zł, a za około 164 zł. Na wyższych progach Plusa oszczędzisz jeszcze więcej.

PS Plus na rok w promocji

  • Essential – 12 miesięcy za 180 zł w PS Store (lub od około 164 zł, jeśli zaopatrzysz się w tanie karty)
  • Extra – 12 miesięcy za 300 zł w PS Store (lub od 255 zł, jeśli zaopatrzysz się w tanie karty)
  • Premium – 12 miesięcy za 360 zł w PS Store (lub od 309 zł, jeśli zaopatrzysz się w tanie karty)

Polecam zakup tanich doładowań w Instant Gaming. To sprawdzony i pewny sprzedawca, do którego zaglądam od dawna i nigdy się nie zawiodłem:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie