PS Plus taniej do 35%. Maile od Sony dla wybrańców, ale tutaj każdy dostanie rabat

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Okazuje się, że część graczy otrzymuje maile od Sony z promocyjną ofertą na abonament PS Plus Essential lub Extra. Jeśli nie otrzymaliście wiadomości, to i tak zawsze możecie kupić abonament taniej.

Od wczoraj na Reddit pojawiają się wątki dotyczące promocji na abonament PS Plus. Jednak od razu zauważono, że jest to oferta dla wybrańców i z komentarzy forumowiczów wynika, że w zasadzie nie wiadomo, jakim kluczem doboru kieruje się Sony. Gracze zamieszczają zrzuty ekranu z aplikacji PlayStation, by potwierdzić przyznany rabat. Widać na nich, że oferta jest ważna do 30 stycznia 2024 roku. Do tego czasu abonament na 3 miesiące lub 12 miesięcy można zgarnąć o 35% taniej.

PS Plus - niektórzy gracze mogą kupić w styczniu abonament w niższej cenie.
PS Plus – niektórzy gracze mogą kupić w styczniu abonament w niższej cenie.

Niestety, większość redditowców nie widzi niższych cen, a szczęściarze są w mniejszości. Możecie jednak zerknąć na swoje skrzynki powiązane z kontem PSN i może los się do Was uśmiechnie. Warto też po prostu zajrzeć do PS Store i spojrzeć, czy ceny nie zostały ścięte. A jeśli zależy Wam, by akurat teraz kupić PS Plus taniej, zawsze jest taka opcja.

PS Plus w promocji dla każdego na wyciągnięcie ręki

Ameryki nie odkrywam pisząc, że warto kupować tanie doładowania do PS Store. Prawdę mówiąc, od lat korzystam z takiej opcji i zawsze zostaje w kieszeni kilka dyszek przy kupowaniu abonamentu. Kto zatem chce oszczędzić na subskrypcji, może skorzystać z poniższych promocji sklepu Instant Gaming:

Karty doładowujące do PlayStation Network. Różne rodzaje kwot, za jakie można doładować nasze konto PlayStation
Kup w promocji karty do PlayStation Network. Różne rodzaje kwot, za jakie można tanio doładować konto PlayStation.

Łatwo policzyć, że np. roczny abonament PS Plus Extra możemy kupić taniej o około 53 zł, jeśli skorzystamy z tanich doładowań PSN. Taki pakiet kosztuje w PlayStation Store 520 zł. Powyższymi kartami doładujemy portfel kwotą 525 zł, wydając 467 zł z groszami (2x200PLN, 2x50PLN i 1x25PLN). Chyba nie trzeba dodawać, że warto.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie