PS Plus. Abonament na rok w promocji za 198 zł

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Chcesz przedłużyć abonament PS Plus lub aktywować go po dłuższej przerwie w opłacaniu? A może nigdy nie miałeś Plusa i chcesz wypróbować? Jest ciekawa promocja.

Abonament PS Plus na 12 miesięcy w promocji można kupić bezpośrednio w PS Store. Choć widoczna w sklepie PlayStation cena pakietu Essential to 240 zł, możesz zaoszczędzić ponad 41 zł na takiej transakcji. Bezpiecznie i bez żadnego kombinowania. Oto banalny i sprawdzony sposób.

Jak kupić PS Plus w promocji w PS Store?

Jedyne czego potrzebujesz, to uzupełnić fundusze w portfelu korzystając z tańszych kart doładowujących. Polecam te sprawdzone z Instant Gaming, z których sam korzystam praktycznie przy każdych zakupach w sklepie PlayStation. Dzięki nim możesz kupić taniej nie tylko abonament, lecz również każdą grę oraz dodatek dostępny w PS Store. Możesz przykładowo kupić doładowanie portfela 100PLN, ale zapłacisz za nie jedynie 84 zł z groszami. Zatem kto chętny, oto szczegóły:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie