Masz PS Plus? Łap ekskluzywne DLC do znanej darmowej gry na PS5 i PS4

Genshin-Impact-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawił się nowy darmowy pakiecik z prezentami do jednej z najlepszych darmowych gier, które możemy pobrać na PS5 oraz PS4. To ekskluzywna paczka dla posiadaczy abonamentu PS Plus Essential lub wyższego.

Gracie w Genshin Impact? To darmowa gra, która jest dostępna w PS Store w wersji na PS5 oraz PlayStation 4. Tytuł niezwykle popularny i po prostu dobry. Zresztą, niech przemówią oceny na poziomie 4,43/5, które są średnią z ponad 300 tysięcy opinii graczy. Więc jeśli jeszcze nie pobraliście tej gry za za darmo, znajdziecie ją pod tym linkiem. Choć tytuł jest dostępny w sklepie PlayStation od wielu miesięcy, wspominam o nim teraz dlatego, że właśnie deweloperzy udostępnili nowe ekskluzywne DLC. Musicie jednak wiedzieć, że pobiorą je tylko posiadacze abonamentu PS Plus.

Genshin Impact z ekskluzywnymi bonusami w PS Plus

Najnowszy dodatek za darmo do Genshin Impact pozwala nam skorzystać podczas grania z kilku bonusów. Oto one:

  • Hero’s Wit ×20
  • Mystic Enhancement Ore ×15
  • Mora ×50,000
  • Fragile Resin ×2

Tak prezentuje się grafika przedstawiająca torbę darmowych bonusów:

Genshin Impact - darmowe DLC w PS Plus
Genshin Impact – darmowe DLC w PlayStation Plus

A co do samego Genshin Impact, mamy do czynienia z trzecioosobową grą RPG akcji z otwartym światem. Pełno tutaj magii, odkrywania sekretów podczas eksploracji oraz oczywiście walki. Zobaczcie, jak wygląda rozgrywka!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie