Za darmo w PS Plus do sprawdzenia. Graj jako Batman, Wonder Woman i Superman

PS-Plus
Newsy

Jeśli jesteś fanem uniwersum DC i chciałbyś wypróbować w ramach PS Plus Premium kolejny trial, możesz wstąpić do Ligi Sprawiedliwości kierując krokami ulubionych bohaterów.

Sony udostępniło w PlayStation Store jeszcze jeden trial, który pobierzemy bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu PS Plus Premium. To produkcja z uniwersum DC z otwartym światem, lecz nie spodziewaj się czegoś mrocznego. Jest zupełnie na odwrót – cukierkowo, bajecznie i niesamowicie kolorowo.

PS Plus Premium – wersja próbna DC’s Justice League: Cosmic Chaos

Nowy trial dotyczy gry DC’s Justice League: Cosmic Chaos, która została wydana 10 marca tego roku na wielu sprzętach, w tym na konsolach PS5 oraz PlayStation 4. Gra pozwoli nam zagrać jako Batman, Wonder Woman i Superman. Zmierzymy się z najpotężniejszymi superłotrami uniwersum DC. Bizarro, Starro, Clayface i inni sieja postrach w Szczęśliwej Przystani, a my, jako Liga Sprawiedliwości, musimy im po prostu dokopać.

Sony pozwala na sprawdzanie pełnej wersji gry jedynie przez pół godziny. Szkoda, że dostaliśmy tak mało czasu, ponieważ gra jest naprawdę dobrze oceniana i wielu graczom może się spodobać. Użytkownicy Steam wystawili produkcji pozytywne oceny, a na Metacritic widzimy średnią ocen na poziomie 76/100 w wersji na konsole Xbox i 79/100 dla edycji na Nintendo Switch. Wersja na konsole PlayStation niestety nie została oceniona.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie