Gratka dla fanów strzelanin. Za darmo w PS Plus sprawdzisz kolejną grę

PS-Plus-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

Tony wybuchów, szaleńcza misja w kosmosie i oceny 8/10. Jeśli chcesz sprawdzić za darmo kolejną grę w abonamencie PS Plus Premium, oto szczegóły.

Posiadacze abonamentu PS Plus Premium co chwilę dostają nowe próbne wersje gier, które w ramach swojej subskrypcji mogą pobrać i sprawdzić za darmo. Najnowszy trial właśnie wylądował w PlayStation Store.

Najtańszy sposób na abonament PS Plus. Promocja na doładowania

Everspace 2 nowym trialem w abonamencie PlayStation Plus

Everspace 2 to kosmiczna strzelanina dla jednego gracza, która została wydana na PS5 niecałe dwa miesiące temu. Zatem mamy dosyć świeżą premierę, którą teraz możemy sprawdzać za free. Darmowy trial pozwala nam na 2 godziny zabawy przy wspomnianym tytule. Poniżej znajdziecie link do pobrania gry:

Polecamy sprawdzić Everspace 2 choćby z tego względu, że to naprawdę porządna i dobrze oceniana produkcja. Średnia z ocen na Metacritic wynosi 8/10, a na Steam tytuł posiada bardzo pozytywne opinie od graczy.

Poznaj emocjonującą historię science-fiction. Jej bohaterem jest Adam, sklonowany pilot, który szuka swojego miejsca we wszechświecie. Wydarzenia z jego przeszłości splatają się z losem zwaśnionych frakcji, a napięcie w strefie zdemilitaryzowanej zaczyna sięgać zenitu.

Fragment opisu gry.

Everspace 2 to kosmiczna strzelanka z elementami RPG, która oferuje jedynie zabawę singleplayer.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie