PS Plus pozwala od dzisiaj sprawdzić kolejną grę za darmo

PS-Plus-Rycerze-Gotham
Newsy PlayStation Plus PS5

To już kolejny tytuł za darmo w PS Plus do sprawdzenia. Po świetnym The Last of Us Part I, posiadacze subskrypcji Premium dostali trial Rycerzy Gotham.

Dopiero co redakcyjny kolega pisał, że abonenci PS Plus Premium mogą zanurzyć się w świecie The Last of Us Part I za darmo, w ramach trialu trwającego 2 godziny. Teraz Sony udostępniło kolejną wersję próbną, dla fanów Gotham.

PS Plus Premium z nowym trialem

Jeśli subskrybujesz PlayStation Plus Premium, masz dostęp do wersji próbnych gier. Fajna opcja, żeby sprawdzić interesujący nas tytuł przed zakupem. Lista triali powiększa się z każdym miesiącem, a od teraz widnieje na niej również tytuł Rycerze Gotham. Chcesz przetestować grę przez jedną godzinę? Oto link:

Jak czytamy w PlayStation Store, Rycerze Gotham to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patroluj pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności, gdy tylko je zobaczysz.

No, może w godzinę dużo się nie powalczy, ale to zawsze coś, by choć trochę wyrobić sobie zdanie o tej produkcji.

Lista wszystkich triali dostępnych z PS+ Premium

Przypominam również listę wszystkich gierek, które można sobie przetestować za free:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie