Właśnie dostaliśmy nową grę w PS Plus do sprawdzenia za darmo

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Świetne wieści dla osób, które posiadają abonament PS Plus w najdroższym wydaniu. Jeśli jesteś Premium, możesz pobierać kolejny trial, tym razem naprawdę dobrej gry.

Osoby opłacające PS Plus Premium mają dostęp do wersji próbnych wybranych gier. Lista jest co jakiś czas aktualizowana i właśnie zauważono na niej nowość.

PS Plus Premium – A Plague Tale: Requiem za darmo do sprawdzenia

A Plague Tale: Requiem jest dostępne do “popykania” za free przez 2 godziny. W tym czasie powinieneś poznać choćby początek przygody. Ta rozgrywa się w średniowieczu, w 1369 roku, kilka miesięcy po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry. Zatem znowu czeka nas “zalew” szczurów, przed którymi musimy uciekać, a do tego nad krajem wisi widmo wojny.

A Plague Tale: Requiem to dla mnie jedna z ciekawszych gier przygodowo-skradankowych ostatnich lat. Jeśli ominąłeś ten tytuł oraz poprzednią część, naprawdę warto się nimi zainteresować. Jak wspomniałem, trial “dwójki” jest do sprawdzenia dla Plusowiczów Premium, natomiast demo “jedynki” (A Plague Tale: Innocence) jest dostępne dla każdego w PS Store. Oto linki:

Oto wszystkie triale w PS+ Premium – lista tytułów

Przypomnę jeszcze, jakie triale są obecnie dostępne w PlayStation Store. Być może nie wszystkie jeszcze widziałeś i skorzystasz z możliwości darmowego sprawdzenia gier przed zakupem:

Które traiale sprawdziłeś/sprawdziłaś lub zamierzasz je pobrać?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie