PS Plus za darmo z nową grą do sprawdzenia. Tytuł od twórców Prey i Dishonored

PS-Plus-PS5
Newsy PlayStation Plus PS5

Do katalogu wersji próbnych gier, które są dostępne dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium, wpadła kolejna godna polecenia produkcja.

W PlayStation Store pojawił się nowy trial. Jeśli masz aktywny abonament PS Plus w wersji Premium, możesz go pobierać bez dodatkowych opłat i bawić się przez 2 godziny. A jeśli chcesz dopiero kupić lub przedłużyć subskrypcję, polecam to zrobić w promocji. Doładuj portfel w PS Store tanimi kartami z Instant Gaming. Oszczędność jest spora!

PS Plus Essential, Extra i Premium z dużym rabatem

Czym droższy produkt, tym możesz oszczędzić więcej kasy. Poniżej konkrety na przykładach abonamentów na 12 miesięcy:

Nowy trial w PlayStation Plus Premium to…

Na listę triali trafiła gra Weird West: Definitive Edition, która miała premierę na PlayStation 5 dosłownie kilkanaście godzin temu. To ulepszona wersja produkcji dostępnej wcześniej na poprzedniej generacji. Teraz możemy pograć w 60 klatkach animacji na sekundę przy rozdzielczości 4K. Gra ocieka mrokiem i przenosi nas na Dziki Zachód pełen krwi oraz potworów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie