Został tydzień na hakowanie dusz w PS Plus. Darmowe testowanie z ostatnią szansą

PS-Plus-Soul-Hackers-2
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tylko do najbliższej niedzieli posiadacze abonamentu PS Plus Premium mogą sprawdzać za darmo solidną grę RPG o hakowaniu dusz i końcu świata.

Jeśli kupiliście abonament PS Plus w wersji Premium m.in. dlatego, by sprawdzać darmowe wersje próbne gier, macie niewiele czasu na jedną z nich. Dokładnie 27 sierpnia o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego ducha wyzionie trial Soul Hackers 2. Do tego czasu grę można przetestować na PS5 i PlayStation 4.

PS Plus Premium żegna trial Soul Hackers 2

Soul Hackers 2 to gra jRPG z turowym systemem walki, związana z marką Shin Megami Tensei. Tytuł został wydany w 2022 roku i choć nie okazał się perełką, to wciąż stanowi solidny kawałek rozgrywki. Prawdę mówiąc, triale w PS Plus są doskonałą okazją do sprawdzania właśnie takich średniaków, które jednym mogą przypaść do gustu i “zaskoczyć”, a innych odrzucą na starcie.

Kto chce spróbować Soul Hackers 2, niech przejdzie do PS Store i pobierze trial. Jest on ograniczony czasowo do dwóch godzin rozgrywki:

Gra przenosi nas w świat neonów cyberpunkowej Japonii, gdzie sztuczna inteligencja obliczyła, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Cyfrowy umysł nie pozostawia jednak ludzkości z niczym, bowiem tworzy dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie