Za darmo w PS Plus. Sprawdzaj grę z kultowym bohaterem

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawiła się właśnie kolejna wersja próbna gry, którą można sprawdzić za darmo posiadając abonament PS Plus Premium.

Jeśli masz abonament PS Plus Premium, możesz korzystać za darmo z szerokiego katalogu triali. To super sprawa, jeśli chcemy przetestować jakiś tytuł przed jego zakupem. Teraz na listę gier do sprawdzenia wkroczyła produkcja z niebieskim superbohaterem. Mowa o Sonic Frontiers. Tytuł możecie sprawdzać przez jedna godzinę. Trochę mało, ale zawsze to coś. Oto link:

Kto ją ogra i zdecyduje się na zakup pełnej wersji, niech pamięta, żeby uzupełnić fundusze w swoim portfelu PS Store za pomocą tanich doładowań. Jak zawsze, te proponuje sprawdzony sklep Instant Gaming.

Tanie doładowanie funduszy w PS Store. To sposób na tańsze gry i PS Plus

PS-Store-doladowania
PS Store – doładowania portfela w promocji

W Sonic Frontiers nasz niebieski bohater poszukuje zaginionych Szmaragdów Chaosu. Rozbija się na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych istot. Jednak nie zwiedzimy tylko tej jednej wyspy. W sumie jest ich pięć, pełnych gęstych lasów, szumiących wodospadów i skwierczących pustyń. Co ciekawe, poziomy mają otwartą strukturę.

Wciel się w Sonica i zacznij odkrywać sekrety pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów. Mając do dyspozycji tylko garstkę pytań i prowadzący cię tajemniczy głos, uratuj przyjaciół i enigmatycznych mieszkańców Starfall Islands przed kolosalnym, mechanicznym zagrożeniem.

Fragment opisu gry z PS Store
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie