Sony ma wieści dotyczące Spider-Man 2 w PS Plus. Data i szczegóły

PS-Plus-Spider-Man-2-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

Poznaliśmy właśnie ofertę PS Plus na luty dla progu Essential. Sony podało listę gier na PS5 i PS4, ale oprócz tego zapowiedziało coś jeszcze.

Wiemy już, jakie gry pobierzemy w usłudze Sony w przyszłym miesiącu. Jeśli coś Was ominęło, tutaj podajemy na tacy wszystkie szczegóły oferty PS Plus luty 2024. Dzisiejsze ogłoszenie pakietu Essential to jednak nie wszystko. Sony ma dla nas również inne wieści, które dotyczą Spider-Man 2 w abonamencie! Już niedługo będziemy mogli pobrać pełną wersję gry i pobawić się przy niej przez ograniczony czas. Choć to oferta nie dla wszystkich, to warto o niej wspomnieć.

Kup taniej abonament PS Plus, dzięki promocji na doładowania PSN

Marvel’s Spider-Man 2 otrzyma wersję próbną

Jak czytamy na oficjalnym blogu PlayStation, już 6 lutego, a więc w dniu udostępnienia nowych gier w pakiecie Essential, w PS Store pojawi się trial Spider-Man 2. Będzie on dostępny, podobnie jak wszystkie wersje próbne gier, jedynie dla części abonentów. Chodzi o osoby, które posiadają subskrypcję PS Plus w wersji Premium. To one będą mogły pobierać najnowszą grę z Człowiekiem Pająkiem i bawić się przy niej 2 godziny.

Poczuj smak życia Petera Parkera i Milesa Moralesa, którzy przemierzają miasto i stawiają czoła różnym złoczyńcom. Jako członek PlayStation Plus Premium będziesz mieć dostęp do Marel’s Spider-Man 2 w ramach 2-godzinnej, ograniczonej czasowo wersji próbnej rozpoczynającej się 6 lutego. Trofea i zapisany postęp z tej wersji próbnej zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry.

PlayStation Blog
Spider-Man-2-PS-Plus
Trial Spider-Man 2 w PlayStation Plus to jedna z niespodzianek na Walentynki 2024.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie