Nowa gra za darmo do sprawdzenia w PS Plus. Armia zombie nadchodzi

PS-Plus-trial
Newsy PlayStation Plus PS5

Można już pobierać nowy trial, który jest dostępny w ramach abonamentu PS Plus Premium. Tym razem przeniesiemy się do Japonii opanowanej przez hordy nieumarłych.

Jednym z atutów subskrypcji PS Plus Premium są darmowe wersje próbne gier, które pozwalają sprawdzić dziesiątki tytułów przed ewentualnym zakupem. Jest to najdroższy próg usługi, kosztujący w PS Store równe 480 zł. Kto myśli o kupnie lub przedłużeniu takiego abonamentu, może zapłacić mniej, korzystając z tańszych doładowań portfela:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Nowy trial w PS Plus Premium to spotkanie z hordą zombie

W PlayStation Store pojawił się trial Ed-0: Zombie Uprising. Kto o nim nie słyszał, szybko wytłumaczę, że jest to gra akcji przenosząca nas do Japonii roku 1854, pod koniec okresu Edo. Do wyboru samuraj, zapaśnik sumo i ninja, którzy muszą rozprawić się z hordami zombiaków. Co ciekawe, jest to gra typu rogue-like, zatem każda rozgrywka będzie inna, ponieważ poziomy generują się losowo.

Sama fabuła prezentuje się ciekawie. W roku 1854 Japonia była odizolowana od reszty świata, a kraje zachodnie przechodziły rewolucję technologiczną i pracowniczą zwaną “rewolucją przemysłową zombie”. Z niecierpliwością wypatrywały nowych osad kolonialnych i tak u wybrzeży Japonii pojawiły się Czarne Statki. Rozpoczęła się inwazja nieumarłych na Japonię. Zombie, które weszły do kraju, stworzyły więcej zombie, a plaga śmierci rozprzestrzeniła się na całe państwo.

Pojawiła się wówczas grupa ludzi z tajemniczymi mocami, którzy byli odporni na wpływ zombie. To właśnie nasi bohaterowie, którzy teraz rozpoczęli polowanie na potwory.

Trial Ed-0: Zombie Uprising możemy sprawdzać przez 3 godziny. Chętni pobiorą go z PlayStation Store pod poniższym linkiem:

Zerknijcie jeszcze na zwiastun premierowy gry:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie